Informacje o firmie

Idea, która przyświecała nam, gdy otwieraliśmy księgarnię o profilu chrześcijańskim, była prosta, chodziło o to, aby w Tychach, a w szerszej perpsektywie na Górnym Śląsku było miejsce, w którym Klienci mieliby dostęp do nowości pojawiających się na bogatym rynku wydawnictw chrześcijańskich.

Zważając na to że, świat się zmienia i dzisiejszy Czytelnik sięga nie tylko po książki w wersji papierowej nie mogliśmy w ofercie pominąć tak popularnych dziś audiobooków, szczególnie z konferencjami takich osób jak o. Adam Szustak, ks. Michał Olszewski, Jacek Pulikowski, ks. Dziewiecki i wielu innych. 

Posiadamy także dużą ilość płyt z muzyką chrześcijańską polską i zagraniczną. Spośród wielu zespołów należy wymienić TGD, New Life' M, Hillsong United, Exodus15 i wiele innych 

Szczególną uwagę przywiązujemy do tego, aby nasi klienci byli zadowoleni i poczuli się dobrze. W naszym asortymencie staramy się umieścić wiele produktów, które mogą posłużyć jako prezent na każdą okazję, m.in. 
- anioły
- świece
- ramki na zdjęcia 
- porcelana

W ofercie posiadamy liczne pamiątki okolicznościowe oraz całą gamę różnych dewocjonaliów:
ikony
srebrne obrazki
srebrne łańcuszki i medaliki
obrazy
różańce
koronki
krzyże
koszulki z nadrukiem chrześcijańskim

Opowiadając także na potrzeby lokalnych Klientów, posiadamy różnego rodzaju usługi:
możliwość nadania paczki kurierem GLS
ksero 
wydruk 
opłata rachunków za pośrednictwem Moje Rachunki

Chcąc rozszerzyć asortyment postanowiliśmy wprowadzić do naszej księgarni zioła Ojca Grzegorza Sroki i z Herbarium św. Franciszka w Panewnikach oraz artykuły biurowe.

To wszystko znajduje się w naszych skromnych 68m2.

Nasze fanpage: 

FACEBOOK

GOOGLE +

do góry
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl